9 Ocak 2016 Cumartesi

Sıradan

Macar bi hatun var, Kovaks grubunun solisti, grubun adı da solistin soyadından geliyor, onunki kadar saçlarımı kısa kestirdim. 
Otelde ablalardan biri elini kesmiş, durakta taksi yok, bizim araçlar dört bir yanda, onu hastaneye bıraktım ve otele döndüm, iki gündür kayıp bi cep telefonu var kamera kayıtları vs inceleniyor, esrarengiz bi yığın olay, çözemedim, ofisten çıktım, kindleım yanındaydı ondan bişeyler okudum, havuza gittim, tüm egzersizleri kaytarmadan yaptım, çıkınca sanki binyıldır çay içmiyormuşum gibi çay içmek istedim, yolda gelirken beatles dinledim, kolumu kaldıramayacak kadar yorgun, elimdeki kitabımı tutamayan sefil biri olarak, tertemiz çarşaflarda, yeni pijamalarımla bugün doğru dürüst bi öğün bile yemek yemediğimin farkındalığıyla, yarın sabah dev gibi kahvaltı yapacağımın hayaliyle, uyudum. 

3 yorum:

Atze dedi ki...

Uyandığında güneş burnunu öpüyor olsun.

seneryocu2 dedi ki...

Sevgili Çello , bir zamanlar: Ali Bey Amca , sende blog yazsana demiştin! Ben de 60 küsur yaşındayım, bir blog bahçeye benzer , hergün su ister,gübre ister, emek ister veya bu anlama gelecek bir şeyler yazmış ; Siz gençlerin bloglarını okumakla yetineceğimi belirtmiştim. Görüyorum ki sen de pes ettin!!!

çello çalan kedi dedi ki...

Ali Bey Amca:) çok haklısın. Çook. Sesinizi duymak çok güzel.